Вільне життя

Вони прославили Україну

Так уже склалося, що на зламі старого і нового років відомих вітчизняних спортсменів і тренерів більше вшановують не так завойованими, як почесними відзнаками. Зрештою останні теж — визнання їхніх видатних заслуг перед українським спортом. 

Тому, звичайно, не могли пройти повз увагу прихильників спорту ще дві приємні звістки про олімпійську чемпіонку з біатлону, вихованку Тернопільського обласного ФСТ «Колос», заслуженого майстра спорту Олену Підгрушну та її наставника, заслуженого працівника фізичної культури і спорту, заслуженого тренера України Ігоря Починка.

За три дні до початку 2016-го, скажімо, стало відомо, що кращою спортсменкою грудня Національний олімпійський комітет України визнав саме Олену Підгрушну. Тільки торік, повернувшись у великий спорт, капітан жіночої збірної України з біатлону вже на старті зимового сезону на повний голос заявила про власні амбіційні наміри. На першому ж етапі Кубка світу в шведському Остерсунді фінішувала третьою в індивідуальній гонці і в спринті.

Не зрадила собі Олена і в австрійському Хохфільцені, де була удостоєна «бронзи» за перегони в жіночій естафеті разом із подругами по олімпійській чемпіонській естафетній команді Юлією Джимою, Валентиною Семеренко та ще одним із нинішніх лідерів збірної Ольгою Абрамовою.

Не можна не зауважити, що відзнак за титул кращої спортсменки місяця Підгрушна удостоєна вже вшосте. Більше їх лише в олімпійської чемпіонки з фехтування Ольги Харлан і гімнаста Олега Верняєва — відповідно вісім і сім.

Pochynok

І хоча кращим вітчизняним тренером грудня минулого року визнали головного наставника жіночої збірної України, словенця Уроша Велепеца, який безпосередньо причетний до нових спортивних звершень капітана збірної, один із перших наставників Олени Ігор Мирославович Починок теж не залишився без нагород. Із нагоди 25-річного ювілею НОКу України його президент Сергій Бубка нагородив почесними відзнаками кращих спортсменів і тренерів із більшості олімпійських видів спорту. Зокрема Ігор Мирославович Починок ушанований подякою і медаллю НОКу України. Єдиний, до речі, серед наших земляків-біатлоністів.

Щиро вітаємо голову Тернопільського обласного відділення НОКу України Олену Підгрушну і її наставника Ігоря Починка.

Фото Дениса КОСТЮЧЕНКА та з вільних джерел    

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини