Вільне життя

В Тернопільській міськраді встановлюють обладнання для трансляцій сесій

У сесійній залі міської ради Тернополя розпочались монтажні роботи. Там встановлюють обладнання для забезпечення трансляції пленарних засідань сесії.

За інформацією начальника патронатного відділу ТМР Максима Черкашина, «…рада перемогла у конкурсі з відбору учасників проекту «Пряма демократія в дії». Одним з «бонусів» для переможця є встановлення обладнання для забезпечення трансляції пленарних засідань сесії. Загалом буде змонтовано 2 камери, одна направлена на місця депутатів, а інша – на президію».

Як відомо, 19 червня 2015 року міськрада стала одним із переможців проекту «Пряма демократія в дії». Усього подали заявки 18 рад.

За умовами конкурсу, переможці отримали запрошення до участі у Всеукраїнській школі демократичних правил та процедур для органів місцевого самоврядування України, пакет методичних матеріалів, сертифікати про участь у Всеукраїнській школі демократичних правил та процедур для органів місцевого самоврядування України. Також для призерів передбачили обладнання для забезпечення он-лайн трансляції пленарних засідань (веб-камери, комп’ютерне обладнання, аудіосистеми, програмне забезпечення, монтаж обладнання). Це за умови наявності норми в регламенті про таку трансляцію.

Фото Максима ЧЕРКАШИНА

Loading...

Про автора

Віра Перун

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини