Вільне життя

Гавкати — на безпечній відстані

Сусідський Бровко перескочив через похилений паркан рідного обійстя і затрюхикав на дорогу. А там дядько Йосип на фірі котиться, батогом у повітрі ліниво цвьохкає та й про вареники в сметані думає. Бровко побачив худенького коня, заяложену гноєм фіру, замріяного фірмана і ну гавкати.

Дядько Йосип стрепенувся, присвиснув на пса й уже надумав повернутися до своїх вареникових мрій, але де там — Бровко вирішив не здаватися. Він підскочив до фіри, куснув за колесо. Тоді вишкірив зуби на коника, аж той до дишла притулився. Далі надумав ще більше — відбіг до плоту, розігнався і вйо на фіру. Але тут фірман йому приготував «гостинця»: тільки-но Бровко перетнув «кордон» фіри, як тут же дістав по ребрах батогом. Із переляку відскочив, мов ошпарений, подалі від дядька Йосипа і покотився у кропиву.

Наступного дня Бровко гонорово походжав біля своєї хвіртки і, заввидівши знайому постать, узявся гавкати на всі заставки. Щоправда, гоноруватися не став — як тільки батіг дядька Йосипа знявся вгору, Бровко метнувся до своєї буди і вже звідти котився услід фірману ображений гавкіт.

А поки пес і дядько з’ясовували стосунки, керівник російської Держдуми Сергій Наришкін вирішив Європі на Україну пожалітися. Він хоче надіслати лист генсеку Ради Європи Турб’єрну Ягланду, де наведе докази «деградації» правової системи України. Для збору тих доказів навіть спеціальну робочу групу в Держдумі створили. От тільки один нюанс — передати Ягланду особисто в руки результати потуг російських обранців Наришкін не має наміру. Російська делегація вирішила не брати участь у зимовій сесії ПАРЄ. То вони, певно, поштою той лист вишлють. Гавкати без причини на безпечній відстані, а точніше — зі свого обійстя безпечніше.

Олеся ЯКУШКО

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини