Вільне життя

Гідно представили Тернопільщину

З 13 по 17 січня в місті Мукачевому проходив 20–й, найбільший, наймасовіший, найпопулярніший на Закарпатті мистецький фестиваль молодого вина під назвою «Червене вино». Він є аналогом фестивалів, які проводять у Франції, Італії, Іспанії. Сюди з’їжджаються найкращі винороби з різних куточків сонячного Закарпаття.


У фестивалі взяло участь багато художніх колективів і артистів з України, а також були гості з Європи. За підрахунками місцевої влади, відвідало його більше 80 тисяч чоловік. Перший фестиваль у цьому році на Закарпатті не обійшовся і без наших митців, земляків. Тернопільщину на ньому представляли автор цих рядків і відома співачка Ярослава Декалюк. Нас запросили на фестиваль друзі, відомий гурт «Бревіс», лауреат багатьох міжнародних і українських мистецьких форумів. Тож і пісню «Молоде вино» я написав спеціально до цього дійства. Пісні «Я знову поїду в Карпати», «Рідна Україна», «Молоде вино» були гаряче сприйняті глядачами.

До слова, наш творчий тандем торік побував на фестивалях «Берегиня» у Словенії і «Балтійські зорі» в Латвії, де також виконав авторські пісні. Завдяки таким мистецьким форумам отримуєш не лише позитивні емоції, а й бажання працювати над новими творчими проектами.

Іван КУШНІР,
поет-пісняр, член Національної спілки журналістів України.

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини