Вільне життя

Депутат міськради став головним лікарем

Член фракції «Батьківщина» Тернопільської міськради Андрій Артимович став керівником Тернопільської міської комунальної дитячої лікарні. До цього він очолював відділення анестезіології та інтенсивної терапії Тернопільського обласного клінічного перинатального центру «Мати і дитина».

Призначення Артимовича на посаду підтримала експертна рада з питань соціальної політики, охорони здоров’я, сім’ї, материнства та дитинства, яка складається з фахівців у медичній сфері та діє при Тернопільській міській раді.

Андрій Артимович закінчив Тернопільську державну медичну академію (нині – медуніверситет) за спеціальністю «лікувальна справа». Працював лікарем-анестезіологом Тернопільського міського пологового будинку. Керував профкомом Тернопільської профспілки трудівників. Був головою профкому Тернопільської конфедерації профспілок конфедерації вільних профспілок України.

Є головним позаштатним спеціалістом анестезіологом з акушерства та гінекології департаменту охорони здоров’я Тернопільської обласної державної адміністрації.

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Віра Перун

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини