Вільне життя

Дивні чудеса різдвяної ночі

Справжню насолоду отримали тернополяни, переглянувши в обласній філармонії музично-хореографічне дійство «Вечори на хуторі біля Диканьки» за мотивами творів Миколи Гоголя. Заворожувало розмаїття і багатство костюмів у співаків і танцюристів, а ще більше ─ саме дійство ─ яскраве, феєричне, талановите.

Гарно звучали, зокрема, колядки у виконанні камерного хору (головний диригент ─ заслужений артист України Б. Іваноньків), народної артистки України Н. Лемішки, заслуженої артистки України Н. Татарчук, артистки Н. Бойко в супроводі оркестру. З радістю підспівували артистам присутні в залі: і «Пречисту Діву», і «Бог ся рождає», і «Добрий вечір тобі, пане господарю».

Багато оплесків дісталося колоритній Солосі з її залицяльниками, Лихому з Відьмою, двом кумам. Полонив глядачів і карколомний танець запорожців у виконанні академічного ансамблю танцю «Надзбручанка».

А фінальну коляду «Нова радість» виконували всі учасники дійства разом з глядацьким залом.

Чого тільки не дарує людям українська музика, танець, пісня, дотепний жарт: серця наповнюються теплом і щедрістю, душі окрилюються, підсилюються найщемніші людські почуття. Такими передріздвяними «гостинцями» причастили тернополян художні колективи обласної філармонії.

Дарія ЧУБАТА

м. Тернопіль

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини