Вільне життя

Едем знайдено!

Уже тисячі років провідні вчені-теологи сперечаються між собою, де ж був отой знаменитий біблійний Едем, отой райський сад, з якого Адама і Єву, спокушених забороненим плодом, Бог ганебно вигнав?


І ось нарешті Едем знайшовся! Виявляється, він там, де ніхто й не припускав, — у Білорусі! Бо, як з’ясувалося, саме в її садках достигають не лише яблука, груші, сливи, а й мандарини, апельсини, гранати, ананаси, банани та інша тропічна екзотика. А в річках і ставках Білорусі ловляться не лише карпи і карасики, а й лосось, стерлядь, краби, кальмари, акули і навіть сині кити. Принаймні все це продається в Росії під маркуванням «Зроблено в Білорусі».

До речі, подейкують, що навіть Лохнеське чудовисько (живе в Шотландії в озері Лох-Несс, випливає на поверхню після сьомої склянки віскі, тому його на власні очі вже бачили мільйони туристів) збирається переселятися в річку Березину. І якби росіяни захотіли улюблене звірятко Луни Лавгуд, подруги Гаррі Поттера, котрого в світі знають краще, ніж самого Путіна, а саме бліберного хочкудика, білоруси запевняють, що негайно його впіймають!

І керує цим раєм не хто-небудь, а сам «бацька» Лукашенко. Поки Росія доводила всьому світу, що вона — «родіна слонов», білоруси гоноровито втерли зазнайкуватому «старшому братішці» носа: а Білорусь — Едем!

Ярослав БОРСУК

м. Підгайці

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини