Вільне життя

Зарваниця на іконі Покровительки Європи

Зарваницький Марійський духовний центр зобразили на іконі Божої Матері, Покровительки Європи. Про це йдеться в повідомленні Релігійно-інформаційної служби України.


Копію ікони отримав у подарунок і привіз на Закарпаття греко-католицький єпископ Мукачівський владика Мілан Шашік. За його словами, такий подарунок група єпископів з України отримала від монахинь контемплятивного монастиря зі Святої Землі.

У вересні 2015 року голови Єпископських конференцій Європи відвідали Святу Землю. «В Єрусалимі і Галілеї ми зустрічалися з християнами Святої Землі, — розповів владика Мілан. — І тоді спеціально монахині закритого монастиря з місцевості, яка називається Бет Гемал, написали ікону Божої Матері, Покровительки Європи і подарували її нам».

На ній довкола Богородиці зображені головні святині Божої Матері в Європі і світі: Благовіщенська базиліка в Назареті, велике паломницьке місце у французькому Лурді і Ефес, де, за повір’ям, довгий час жила Богородиця в апостола Івана.

«А з двох боків, — каже владика, — на знак солідарності з Україною сестри-монахині зобразили дві наші святині: паломницьке місце в Зарваниці, а з другого боку — нашу Горянську ротонду, посвячену Покрову Пресвятої Богородиці. Для мене це був дуже приємний шок, коли між тими святинями Європи, тими святими місцями знайшлася і наша Горянська ротонда».

Оригінал ікони перебуває в Центрі Ради Єпископських конференцій Європи в м. Сент Галлен у Швейцарії, повідомляє РІСУ.

Г. ДМИТРУК

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини