Вільне життя

За заслуги і шана

«Вільне життя плюс» уже повідомляло про підсумки традиційного огляду-конкурсу Тернопільського обласного ФСТ «Колос». Визначені не лише кращі організації, дитячо-юнацькі спортивні школи, а й десятка кращих спортсменів і шістка кращих тренерів. 

Напередодні Нового року відбулося вшанування лауреатів традиційного опитування. Тих, хто торік гідно постояв за честь рідного товариства, ставши переможцями престижних міжнародних і всеукраїнських змагань, їхніх наставників щиро привітали заступник голови Тернопільської обласної ради Любомир Крупа і голова обласного ФСТ «Колос» Георгій Гунтік. У виступах обох передусім звучала надія на те, що і в нинішні скрутні часи держава не кине на поталу спортсменів, забезпечить їм належні умови для підготовки до змагань.

Нагадаю, що до десятки кращих сільського товариства на Тернопільщині увійшли важкоатлетки Марія Хлян та Ірина Копитко, біатлоністи Дмитро Підручний і Назарій Цебринський, санкарі Андрій Мандзій і Олександр Оболончик, легкоатлети Іван Стребков, Сергій Крук, Іван Панасюк, гирьовик Роман Порохняк.

А серед тренерів заслужене визнання здобули наставники біатлоністів Назар Бурик та Ігор Починок із Тернопільської обласної ДЮСШ із цього виду спорту, Ярослав Ваверчак із Хоростківської ОДЮСШ імені М.І. Підодвірного, Віра Зозуля з Тернопільської ОДЮСШ «Колос», Василь Казмірук із Кременецької ОДЮСШ «Колос» із санного спорту, і Віктор Симів із Скалатської ДЮСШ «Колос».

На фото: під час нагородження.

Фото автора

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини