Вільне життя

Збагатилися міжнародним досвідом

Минулих вихідних, 23—24 січня, в Хмельницькому відбувся цікавий юнацький турнір з боксу. В міжнародній матчевій зустрічі силами помірялися атлети з Ізраїлю, Румунії, Молдови, Литви та України. 

Міжнародним досвідом збагатилися також вихованці тернопільських спортивних клубів «Шкіряна рукавичка» і «Поєдинок». У своїх вагових категоріях троє підопічних Руслана Фірмана, який працює в першому з них, стали призерами. На верхню сходинку п’єдесталу пошани піднявся Ігор Будзінський, срібних відзнак удостоєні Юрій Ільїнов і Роман Фурман.

А наставники спортклубу «Поєдинок» Роман Діткун і Володимир Шнуровський першими привітали з перемогою Павла Закалюка і Владислава Балика. Молодець і Захар Степанов, який піднявся на другу сходинку п’єдесталу пошани.

За допомогу в підготовці до змагань тренери і спортсмени щиро вдячні президенту Тернопільської обласної федерації боксу Євгенові Степанову.

На фото: наставники спортклубу «Поєдинок» Володимир ШНУРОВСЬКИЙ і Роман ДІТКУН зі своїм вихованцем, учнем Української гімназії імені І. Франка Павлом ЗАКАЛЮКОМ після церемонії нагородження.

Фото з архіву В. ШНУРОВСЬКОГО

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини