Вільне життя

Знайшли того, хто «замінував» медуніверситет

У січні цього року, якраз у момент, коли в медичному виші відбулися вибори ректора, сталася неординарна подія. Із проміжком часу у три години від невідомої особи надійшло два повідомлення про замінування вищого навчального закладу.

Особу підозрюваного поліцейським вдалося встановити. Ним виявився безробітний житель Тернопільського району. Чоловікові оголошено підозру про вчинення злочину, передбаченого частиною другою статті 259 ККУ.

Сам підозрюваний визнає свою провину, щоправда, не може пояснити причини такого недитячого вчинку. Каже, на момент, коли телефонував на «102» і брехав про закладення вибухівки в медичному університеті, був нетверезий. Про те, що подібного роду інформація змушує всі екстрені служби виїжджати на місце так званого замінування, а це, відповідно, вимагає матеріальних затрат, не задумувався.

Своїми умисними діями підозрюваний також спричинив шкоду Тернопільському державному медичному університету ім. Я. Горбачевського. Матеріальні витрати на відвернення можливої загрози склали понад вісім тисяч гривень.

Проводиться досудове розслідування.

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини