Вільне життя

Зоряний старт Віталіни Гуцуляк

П’ятикласниця Бучацької ЗОШ І─ІІІ ступенів №2 Віталіна Гуцуляк перемогла восени у Всеукраїнському конкурсі естрадного мистецтва «Осінні зорі-2015». Тоді дівчинка разом зі своїм педагогом з вокалу Лесею Мацьків (Горлицькою) дала інтерв’ю радіо «Культура» й отримала запрошення взяти участь у зйомках новорічної телепрограми на каналі TV Start, що їй успішно вдалося.

А нещодавно юна зіронька співала на церемонії нагородження лауреатів премії журналу «Літературний Тернопіль». Мама Леся Михайлівна розповіла, що Віталіна на «відмінно» вчиться у школі, змалку любить співати й брати участь у різних святах. Хоча в родині, крім неї та п’ятирічного братика, ніхто не має хисту до музики.

Два роки дівчинка займається вокалом професійно і вже має в репертуарі понад 20 пісень. А ще — малює, танцює, відвідує музичну школу, грає на бандурі й співає у церковному дорослому хорі.

— Віталіна — єдина дитина в нашому хорі, — розповідає його керівник Леся Степанівна Мацьків, — але дуже серйозно ставиться до участі в ньому. Якось, пригадую, хористи приїхали вночі з Києва дуже стомлені й не прийшли вранці на службу. А Віталіна прийшла — і вони ще з однією жінкою відспівали вдвох усю літургію.

Леся Степанівна радіє працездатності й великому бажанню своєї вихованки співати. Каже, що протягом двох років дівчинка не пропустила жодного заняття у вокальному гуртку. Вона мріє стати відомою співачкою і наполегливо крокує до мети.

До слова, на записі телепрограми в Києві Віталіна виконувала «Сад любові» на слова Богдана Мельничука й музику Лесі Мацьків — і всі потім підходили до дівчинки й цікавилися, де вона взяла таку прекрасну пісню, бо ж усі виконавці переважно співали російською та англійською мовами.

— Українські пісні дуже гарні — і народні, й авторські, каже Віталіна. — Я хочу співати саме наші пісні, щоби якнайбільше людей у світі їх чули і дивувалися, яка Україна багата.

І хоча дівчинка лише взяла свій зоряний старт, її працелюбність і талант не залишають сумнівів у тому, що вона стане відомою українською співачкою.

Фото зі сайту Бучацької школи №2

Loading...

Про автора

Лілія Костишин

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини