Вільне життя

З ятки на тернопільському ринку вилучили піротехніки на 4,5 тисяч гривень

Зимові свята багато хто не може уявити без спалахів салютів. Одначе слід пам’ятати: яскраве шоу може перетворитися на реальну небезпеку, якщо піротехніка зберігалася й реалізовувалася без дотримання належних умов. Відтак, на Тернопіллі тривають поліцейські рейди з виявлення торгових точок, на яких провадиться незаконна торгівля феєрверками й петардами.

Цими днями дільничні інспектори поліції, які здійснюють нагляд за громадським порядком на центральному ринку Тернополя, виявили ятку, з якої торгували піротехнікою без належних документів. Підприємець під виглядом продажі новорічної атрибутики збувала й феєрверки. У неї вилучили вогненебезпечного товару на 4,5 тисячі гривень. Щодо порушниці складено адмінпротокол за статтею 195-6 (порушення порядку виробництва, зберігання, перевезення, торгівлі та використання піротехнічних засобів).

Загалом із початку проведення рейдів в обласному центрі співробітники поліції склали 5 адмінпротоколів за незаконний продаж піротехнічних засобів. Вилучено понад 80 найменувань різної піротехнічної продукції на суму майже 15 тисяч гривень.

Поліцейські наголошують: діяльність, яка пов’язана з торгівлею піротехнічними виробами, підлягає обов’язковому ліцензуванню! Правоохоронці також нагадують: використання піротехнічних виробів в обласному центрі наразі заборонено. Таке рішення, зваживши на події на сході, ухвалила Тернопільська міська рада.

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини