Вільне життя

КНИГА ОБЛІКУ І ВИТРАТ ТЕПЕР В ЕЛЕКТРОННОМУ ВИГЛЯДІ

З 1 січня 2016 року запрацювала послуга електронного сервісу «Електронний кабінет платника податків», впроваджена Державною фіскальною службою. У підсистемі такого сервісу передбачено режим «Ведення Книги обліку доходів і витрат в електронному вигляді та формування податкової декларації» для фізичних осіб-підприємців, які здійснюють діяльність на загальній системі оподаткування.

Підприємці, які хочуть скористатися такою послугою, укладають договір з податковою інспекцією за місцем обліку на отримання посиленого сертифікату відкритих ключів, за допомогою яких у сервісі можна сформувати заяву на реєстрацію Книги та надіслати її до податкової інспекції за допомогою засобів електронного зв’язку.

Податкова інспекція після реєстрації заяви протягом 3 робочих днів формує та надсилає повідомлення про реєстрацію Книги із зазначенням її реєстраційного номера та дати реєстрації.

Детальнішу консультацію щодо даного питання можна отримати у Центрі обслуговування платників за адресою: вул. Білецька, 1 та за телефоном: 43-46-10.

Відділ комунікацій Тернопільської ОДПІ

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини