Вільне життя

Колектор російського штибу

З цими чоловіками спортивної, а нерідко й кримінальної зовнішності, на жаль, довелося зіткнутися не одному громадянинові України. Робота колекторів… як би то сказати делікатніше… має спонукати до сплати боргів тих, хто не може вчасно повернути банківський кредит і сплачувати відсотки.

А таке трапляється нерідко. Особливо тоді, коли в черговий раз обвалюється гривня. Людина, цілком відповідальна, без найменшого наміру «кинути» банк узяла кредит у валюті, підрахувавши собі, скільки за свої доходи може щомісяця купувати доларів США й повертати банку. А тут її доходи перетворилися на «пшик», гасити борги нічим. Тоді й беруться за сердегу колектори. Телефонують і вдень, і вночі, «переконують» так, що лячно стає.

Але жоден український колектор ще не виявив такого завзяття, як його колега з міста Сальська (Росія). Там не змогла вчасно розплатитися за кредит працівниця дитсадка. І колектор цілком серйозно запевнив її, що дитсадок разом з усіма вихованцями, вихователями, нянечками й куховаркою висадить у повітря.

Поліція, щоправда, не оцінила такого службового завзяття. Дії колектора оцінили не як новаторство у справлянні боргу, а як вимагання, тепер йому «світить» кримінальна відповідальність.

М. ЛУКАШКЕВИЧ

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини