Вільне життя

Куди звернутись щодо німецьких виплат?

У газеті за 16 грудня минулого року була інформація про те, що Німеччина виплатить грошові компенсації. Куди можна звернутися щодо цих виплат?
Валентина Трибух,
смт Вишнівець Збаразького району.


З таким запитанням до нас зверталися чимало наших читачів. Про те, що Німеччина закликає колишніх радянських військовополонених звертатися за компенсацією у 2,5 тис. євро, сказано в повідомленні прес-служби посольства Німеччини в Україні. «Німецький Бундестаг 21 травня 2015 року ухвалив рішення щодо того, що колишні радянські військовополонені мають одержати символічну грошову допомогу як визнання заподіяної їм шкоди», — сказано в ньому. Повідомляється, що військовослужбовці радянських збройних сил, які під час Другої світової війни в період із 22 червня 1941 року по 8 травня 1945 року перебували в німецькому полоні як військовополонені, можуть подати заяву на виплату одноразової допомоги в розмірі 2500 євро. У відомстві підкреслюють, що компенсація виплачується на добровільній основі, а не на підставі законного домагання. Отже, вона не може бути виплачена третім особам або спадкоємцям. Подати заяву на виплату компенсації має право тільки потерпілий або уповноважена ним особа.

Якою має бути заява-анкета, що в ній потрібно вказати, які документи зібрати й куди їх надсилати, — про все це можна дізнатися на сайті:

http://slavpeople.com/ua/article/3556-germaniya-vyplatit-byvshim-voennoplennym-po-2-5-tys-evro.
Строк подачі заявок закінчується 30 вересня 2017 року.

Валентина ДЕВЛИШ

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Христина Слота

One comment on “Куди звернутись щодо німецьких виплат?”

  1. Vika

    Моя бабуся не одержала компенсаційних виплат тому що,пізно подала заявку-це було в 2006р.З фонду прислали лист ,що ми пізно звернулися.Але раніше не було такого масового змі,тому я пишу Вам,щоб ви мені допогли у цьому питанні.Документів теж не має,хоча я знаю де вона працювала,лише є тимчасове посвідчення .

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини