Вільне життя

Любов з патологією

«Американцы бывают разные, которые пролетарские, а которые буржуазные», — зробив колись «відкриття» Володимир Маяковський. Не будемо сперечатися з радянським класиком, а навпаки, доповнимо його: і поляки бувають різні.

Більшість — нормальні європейці, цивілізовані люди. Але є там і партія «Зміна», до честі польської влади, не зареєстрована.

Чим дихають ті «змінні»? Переповнює їх палка любов до… Путіна. Оскільки весь цивілізований світ ставиться до кремлівського «вождя» зовсім по-іншому, то любов «Зміни» до нього цілком можна назвати патологічною. Незареєстровані партійці не лише, що самі сповнені такого дивного почуття, вони ще й прагнуть, щоб уся Польща пішла їхнім шляхом і змінила зовнішню політику. А саме: відвернулася від США, НАТО й тісно тулилася до Росії.

Бурхлива діяльність «друзів Путіна» торкнулася і України. Головний приятель кремлівського божка Матеуш Піскорський був «спостерігачем» на карикатурних «виборах» у Криму, часто з’являється на російських каналах, де, зрозуміло, виспівує осанну господарю Кремля за його діяння. А ще «Зміна» подала в суд на українців, які проживають у Польщі й були учасниками акції «Євромайдан — Варшава». Вони, мовляв, ображали Путіна. Одну подібну заяву польський суд відхилив. Цього разу — прийняв до розгляду, і людям, які намагалися показати полякам та всій Європі, хто такий Путін і чого від нього слід чекати, може загрожувати серйозне покарання.

Одне слово, і в цивілізованій Польщі є ті, хто патологічно любить Путіна.

Михайло АНТОНЮК

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини