Вільне життя

Наші мають шанс на перемогу

Завершився перший етап конкурсного відбору об’єднаних територіальних громад для створення в них центрів надання адміністративних послуг — ЦНАПів.


Чотири об’єднані територіальні громади Тернопільщини пройшли в другий тур конкурсу й мають великі шанси на перемогу. Це Золотниківська сільська рада ОТГ, Підволочиська селищна рада ОТГ, Скалатська міська рада ОТГ та Шумська міська рада ОТГ.

За рішенням конкурсної комісії з усієї України до другого туру конкурсу пройшли 28 громад. Попередньо планувалося відібрати тільки 20. За інформацією комісії, на участь у конкурсі заявки подали 103 громади.

Конкурс проводився Міністерством регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України спільно з проектом «Реформа управління на сході України», який виконується німецькою федеральною компанією за дорученням Федерального міністерства економічного співробітництва і розвитку Німеччини.

Є всі підстави сподіватися, що більшість громад отримає методичну допомогу для належного доопрацювання своїх проектів зі створення ЦНАПів. У Мінрегіоні запевнили, що навіть ті, хто не пройшов у другий тур конкурсу, отримають необхідну консультаційну, експертну, методичну та іншу підтримку щодо доопрацювання проектної заявки, утворення і організації діяльності ЦНАПів.

Віктор ЛИТВИНЧУК,
директор Офісу реформ  у Тернопільській області.

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини