Вільне життя

На Донбасі є розумники

Скільки вже по телебаченню показують нам, як російські телеканали зазомбували більшість мешканців Донбасу, в цім краю все ж є дуже розумні і геть несприйнятливі до російських побрехеньок істоти. Це — місцеві коти.

Не вірите? А даремно. По-перше, жоден кіт не верещав кричалок «Рос-сія!» та «Путін, пріді!» По-друге, жоден — не брав участі в захопленні адмінбудівель на Донбасі та блокуванні наших військ на початку конфлікту. По-третє, місцеві коти негайно перейшли на бік української армії. Це переконливо підтверджують телерепортажі всіх наших каналів. Зверніть увагу: в кожному бліндажі українських військових — кілька симпатичних пухнастиків, які героїчно захищають припаси наших воїнів від навали голодної сірої маси мишей-сепаратистів. Ця тонкохвоста нахабнота теж наслухалася московитської пропаганди і, хоч уже переконалися, що Путін не те, що їх, а й людей годувати не збирається, лізуть до їстівних припасів саме української армії. Та не на їхнє вийшло! Азійську мишачу орду грудьми зустріли патріотичні коти Донбасу. Від сірих агресорів вони не залишають навіть хвоста!

Ви зауважите, що коти є і на тимчасово окупованій території, отже, не всі вони патріоти? О ні! Ці коти — двічі патріоти. Адже вони, ризикуючи пухнастою шкірою, під носом усіх цих гіві-моторол партизанять, у міру своїх сил безжально знищують місцеву мишачу орду, аби та не доходила до передової та не дошкуляла нашим героям, які на Донбасі захищають Україну від азійської навали сучасних опричників Кремля. Тож коти іноді розумніші від людей.

А ще я пропоную всіх котів, які тепер на передовій, нагородити медалями «Бойовий кіт АТО». А тих, що на окупованій території — «Кіт-партизан АТО». Принаймні ці пухнастики заслуговують нагород значно більше, ніж усі разом узяті паркетні генерали українського Генштабу.

Ярослав БОРСУК

м. Підгайці

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини