Вільне життя

Не журіться, російські банкіри

«Не залякати Росію санкціями америкосів. Хай собі придумують їх, скільки хочуть, а нам допомогла братня Україна. Пропоную звернутися до нашого президента Володимира Путіна з проханням нагородити очільницю Національного банку сусідньої держави пані Гонтарєву якимось російським орденом чи принаймні медаллю».

Якщо промова такого змісту ще не звучала в держдумі чи уряді РФ, то цілком може бути виголошена. Для цього є всі підстави.

«Внешэкономбанк», у якому головою наглядової ради є прем’єр Росії Медведєв, потрапив під жорсткі санкції США. Зрозуміло, це похитнуло його фінансовий стан. А водночас і всіх філій, усіх відгалужень. Та один із сателітів покараної фінустанови — «Промінвестбанк» — несподівано отримав допомогу. Національний банк України надав йому стабілізаційний кредит у сумі 200 мільйонів гривень. Щоб, значить, у тому сателіті безболісно пережили санкції від США.

Така ось братня допомога. Справді вартує доброго слова від Кремля. Але що на це скажуть американці? Вони наклали санкції саме за агресію РФ щодо України. А Україна ніяких грошей не шкодує, аби наслідки цих санкцій пом’якшити, аби російські банкіри та їхні сателіти не журилися. Чогось подібного за океаном, мабуть, ще не чули.

Михайло АНТОНЮК

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини