Вільне життя

Не усміхнулася фаворитам вікторія

Для тих, хто не схильний затягувати новорічні святкування, в палаці спорту «Текстильник» уже в суботу, 2 січня, організували цікаві старти. Традиційний Новорічний турнір із міні-футболу зібрав вісім команд аматорів, складених із гравців, не молодших вісімнадцяти років. 

Напружені баталії в двох групах завершилися локальною звитягою тих колективів, уже в назві більшості з яких відчувалося прагнення до успіху. Путівки до квартету кращих вибороли «Фаворит», «Епіцентр», «Вікторія» і «Фортуна». Втім, прихильність долі не допомогла хлопцям з останньої команди ні в півфіналі, де поступилися «Фавориту» (1:4), ні в матчі за третє місце, коли після нічийного підсумку в основний час (3:3), у серії пенальті сильнішими стали гравці «Епіцентру» — 3:2.

Причому бронзові медалі стали для «Епіцентру» своєрідною компенсацією за невдачу з аналогічним рахунком у попередній футбольній лотереї. Адже в основний час іншого півфіналу суперникам із «Вікторії» ті не поступилися — 1:1.

А під час вирішального поєдинку за головний трофей турніру зайвий раз підтвердилася філософія будь-яких спортивних змагань. Коли максимально налаштований на перемогу, маєш шанс здолати і фаворитів — 5:3 на користь «Вікторії».

Лауреати Новорічного турніру з міні-футболу нагороджені кубками, медалями і грамотами від організаторів — палацу спорту «Текстильник» і Тернопільського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх». Отримали призи і кращі в своїх номінаціях — бомбардир Олександр Кашицький з «Епіцентру», воротар Ігор Волошин з «Фаворита» і гравець Роман Ковальчук з «Вікторії».

За допомогу в проведенні турніру організатори щиро вдячні обласній організації ВО «Батьківщина» і перукарні «Ольвія».

Фото Олександра СЕРЕДИ

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини