Вільне життя

Отримуватимуть майже 7000 гривень

Військові-контрактники отримуватимуть майже 7 тис. грн. Про це заявив Тернопiльський обласний вiйськовий комicaр, полковник Володимир Катинський під час брифінгу з приводу комплектування військових частин за рахунок контрактників та роз’яснення щодо сьомої хвилі часткової мобілізації.


— Під час візиту на Тернопільщину Президент України Петро Порошенко заявив, що внесе до Верховної Ради проект закону про оголошення чергової хвилі мобілізації після відповідного звернення Генерального штабу Збройних сил України, — зазначив Володимир Катинський. — Як альтернатива мобілізації — військова служба за контрактом. Із 2016 року збільшено зарплату військовослужбовцям-контрактникам. Для рядового вона становитиме близько 7000 гривень, у зоні АТО будуть відповідні надбавки.

Окрім цього, військові, які відслужили 11 місяців, можуть підписати контракт на шість місяців. Ухвалено новий порядок речового забезпечення військовослужбовців. Військові, що мають цивільну вищу освіту, можуть пройти тримісячні курси для отримання офіцерського звання. В подальшому умови служби та якість забезпечення будуть поступово зростати.

Військовослужбовці за контрактом також отримують компенсацію за піднайом житла від 1,5 до 2,5 тис. грн. Також їм надається оплачувана відпустка, кошти на оздоровлення, матеріальна допомога на вирішення соціально-побутових питань.

Валентина ДЕВЛИШ

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини