Вільне життя

Почастішали крадіжки і ДТП

У 2015 рівень злочинності у Тернопільській області зріс на 30%. Проте такі цифри насамперед слід пов’язувати зі зміною підходу правоохоронців до реєстрації злочинів, що має на меті не допустити укриття злодіянь. Про це під час прес-конференції журналістам розповів радник голови Національної поліції України – тимчасово виконуючий обов’язки начальника головного управління Національної поліції в Тернопільській області Олександр Богомол.


За словами Олександра Миколайовича, в області почастішали випадки заволодіння чужим майном, зокрема на 70% зросла кількість крадіжок. Протягом 2015 року у краї також зареєстрували 133 грабунки, 20 розбійних нападів, 843 шахрайства, 76 незаконних заволодінь автотранспортом. За цей час на Тернопільщині було вчинено 21 вбивство. Крім того, у 2015 році зафіксовано 29 випадків спричинення тяжких тілесних ушкоджень. Лише один з них нерозкритий. Також на теренах краю сталося п’ять згвалтувань. Безвісти зниклими й досі не знайденими залишаються 14 осіб.

Не надто втішна статистика і щодо ДТП. Зокрема, за останні дванадцять місяців правоохоронці виявили 2200 водіїв, що сіли за кермо в нетверезому стані. На Тернопільщині сталося майже чотири сотні ДТП із постраждалими, 78 осіб загинуло, а 502 людини отримали тілесні ушкодження. Збільшення ДТП Олександр Богомол передусім пов’язує зі значним зменшенням працівників, які контролюють ситуацію на дорогах.

— Користуючись з нагоди, звертаюся до всіх учасників руху, зокрема й пішоходів, і закликаю бути дуже обачними, — підкреслив Олександр Миколайович.

Варто зазначити і те, що 2015-й став важливим етапом для право-охоронців. Адже в листопаді відбулася ліквідація міліції і створення нового державного органу виконавчої влади — Національної поліції України. Внаслідок процесу реформування органів внутрішніх справ, що триватиме до кінця 2016 року, були ліквідовані деякі підрозділи відомства, а за результатами скорочення було звільнено майже 230 працівників. Окрім того, в області уже відібрали понад дві сотні майбутніх патрульних, а ось прийом кандидатів на роботу в інші підрозділи ще не почався.

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Мар’яна Бобрівець

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини