Вільне життя

Президент в адміністрації Ложкіна?

Пригадуєте анекдот часів Кучми про те, що Леонід Данилович працює президентом в адміністрації Табачника? Щось подібне маємо тепер. Зарплата керівника АП України пана Ложкіна — понад 15 тисяч гривень. А ось у Президента Порошенка — трохи більше 9 тисяч гривень. Ситуація, скажемо так, дещо кумедна.

Водночас хочу зауважити, що волів би, аби глава нашої держави мав офіційну зарплату в 300 тисяч гривень на місяць. Щоправда, за умови, що серйозно займався б державними справами, армією, боротьбою з корупцією, а не своїми цукернями.

Дах поїхав?

За інформацією телеканалу «1+1», у колишньому будинку профспілок, який 18 лютого 2014 року штурмував спецпідрозділ «Альфа» і де гинули наші герої, учасники Революції Гідності, київська влада здала частину приміщень під російський (!) розважальний заклад. Не дуже дорого взяла — по 50 доларів за квадратний метр.

Тепер не розумію: що, дах поїхав? Звісно ж, маю на увазі не в будівлі — на ній після ремонту дах добрий. Чи Кличко ще під час Революції Гідності планував, яку послугу зробить російському капіталу?

Ярослав БОРСУК

м. Підгайці

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини