Вільне життя

Призер лише один

Сьогодні, 28 січня, в Запоріжжі завершився командний чемпіонат України з легкої атлетики в приміщеннях. Дводенні старти в легкоатлетичному манежі ВАТ «Запоріжсталь» принесли збірній Тернопільщини лише одну медаль.  

У секторі для стрибків у довжину відзначився вихованець Тернопільського обласного ФСТ «Колос», майстер спорту Сергій Крук. Підопічний заслуженого тренера України Михайла Васірука, стрибнувши в третій спробі на 7 метрів 58 сантиметрів, завоював бронзову медаль. Нашого земляка зуміли випередити Владислав Мазур із Житомира (7,69 метра) і десятиборець Олексій Касьянов із Запоріжжя — 7 метрів 67 сантиметрів.

В активі тернополян також шосте місце Олега Данилюка в бігу на 60 метрів (6,91 с), восьмі позиції Оксани Ралько в бігу на 400 метрів (56,95 с) і Христини Стефанишиної в стрибках у висоту (170 см), десяте місце Віктора Ворка в останній із цих дисциплін (200 см), який поступився трьом іншим конкурентам лише за більшою кількістю використаних спроб. Стрибуни у висоту, нагадаємо, в Тернопільській обласній ДЮСШ «Колос» займаються під керівництвом Євгена Кармелюка. Також у цьому навчальному спортивному закладі Оксаною Ралько опікується Олександр Степанюк. А ще один вихованець сільського товариства Олег Данилюк в обласній ШВСМ займається спринтом і стрибками в довжину в Михайла Васірука.

Також сьогодні до Запоріжжя вирушили і юні тернопільські легкоатлети. Найближчих суботи-неділі, 30—31 січня, відбудеться чемпіонат України з легкої атлетики в приміщеннях серед юнаків і дівчат 1999 року народження і молодших.

На фото: уродженець Лановеччини, майстер спорту Сергій КРУК розпочав сезон із завоювання бронзової медалі командного чемпіонату України в приміщеннях.

Фото автора

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини