Вільне життя

Прокуратура через суд зобов’язала відшкодувати шкоду, заподіяну природно-заповідному фонду

Суд задовольнив позов прокуратури щодо відшкодування шкоди, заподіяної Золотопотіцькому лісництву ДП «Бучацьке лісове господарство» за порушення законодавства у сфері охорони навколишнього природного середовища, повідомляє прес-служба прокуратури області.

Встановлено, що службові особи Золотопотіцького лісництва державного підприємства «Бучацьке лісове господарство» не вжили заходів для забезпечення охорони лісів і допустили на території загальнозоологічних заказників «Савинське» та «Чемерове» пошкодження дерев до ступеня припинення їх росту, а на території лісового урочища «Сновидів» — не попередили незаконну рубку дерев. У результаті навколишньому природному середовищу спричинено шкоду на загальну суму майже 60 тисяч гривень.

У зв’язку з цим, прокуратура пред’явила до суду позов із вимогою стягнути зі службових осіб підприємства заподіяну державним інтересам шкоду. Рішенням господарського суду Тернопільської області позов прокуратури задоволено.

Загалом у поточному році за позовами прокурорів, пред’явлених в інтересах держави у сфері охорони навколишнього природного середовища, до бюджету відшкодовано майже 3,5 млн. грн.

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини