Вільне життя

П’ять сіл Львівщини зібрали допомогу солдатам АТО

Парафіяни церков у Буську, Йосипівці, Кутах, Олеському та Ожидові зібрали для військових, котрі служать у зоні АТО, продукти для святкового столу на Водохреще Господнє.

Окрім продуктів тривалого зберігання, військові отримали величезну макітру вареників. Її виготовив відомий майстер гаваречцького посуду Іван Луківський.

«14-та бригада не єдина, у яку ми привезли допомогу. Цього разу ми об’їдемо багато підрозділів. А загалом це наша 31-ша поїздка», — розповів волонтер, доцент Львівського аграрного університету Зеновій Гошко.

«Ми не повинні забувати хлопців, які боронять наш край. Ми розуміємо, війна не прийшла у наші хати тому, що вони тримають ворога під Донецьком та Луганськом», — сказав фермер Михайло Цюрко.

«Ми не очікували, що на це велике свято в нас буде такий багатий стіл. Щиро дякуємо людям, яки допомагають нам, священикам, які зібрали цю допомогу в себе на парафіях, та волонтерам, які привезли її нам», —  сказав офіцер по роботі з особовим складом 14-ї ОМБр Олександр Пашкевич.

Нагадаємо, що 14-та механізована бригада з Волині сьомий місяць перебуває на передовій та тримає оборону в районі Мар’їнки та Красногорівки.

Владислав ЯКУШЕВ,

начальник прес-служби 14-ї окремої механізованої бригади ОК «Захід», лейтенант.

 

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини