Вільне життя

Роботи попереду багато

На першому в новому році засіданні виконавчого комітету Тернопільського обласного відділення Національного олімпійського комітету України присутні не лише згадали про торішні успіхи, а й затвердили плани роботи своєї громадської організації на 2016-й. Хоча зроблено чимало — констатували більшість із промовців — заспокоюватися на досягнутому не мають права. 

І справді. Напередодні 25-літнього ювілею НОКу України його активісти з Тернопільщини не тільки організували традиційні масові фізкультурно-спортивні заходи «Олімпійський день», «Олімпійський урок», «Свято олімпійського прапора», «Олімпійське літо» і традиційні турніри з різних видів спорту пам’яті Героїв Небесної Сотні, полеглих у зоні АТО бійців і відомих активістів олімпійського руху, а й провели нарешті таку довгоочікувану ветеранами «Зустріч чемпіонів». Тож зацікавленість сотень і тисяч юних спортсменів, дорослих фізкультурників в ідеях олімпізму не може не служити стимулом для того, аби знову і знову запрошувати їх на змагання, які вже стали популярними в наших земляків. Нехай це будуть навіть «Дворові Олімпійські ігри» чи «Мій перший Олімпійський путівник», які спільно з Тернопільським міським центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» проводяться серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів обласного центру.

P1310622

Члени виконавчого комітету також заслухали звіт про роботу Тернопільського обласного відділення Олімпійської академії України, затвердили положення про проведення обласного етапу масових Всеукраїнських змагань серед дітей та юнацтва «Олімпійське лелеченя» і зміни до положення про громадську організацію.

Вів засідання перший заступник голови Тернопільського обласного відділення НОКу України Віталій Ігнатенко, який на завершення вручив подяку від імені президента Національного олімпійського комітету України Сергія Бубки відповідальному секретарю обласного відділення Валерієві Кравчуку.

Фото автора

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини