Вільне життя

Сатиричні новини

Патрульна поліція Львова оштрафувала позафракційного депутата ВР Володимира Парасюка на 425 гривень за порушення правил дорожнього руху. Крім того, Парасюк керував автомобілем без водійських прав.

У парламенті прихильники порушення ПДР хочуть підготувати зміни до відповідних законів. Згідно зі змінами, народним обранцям замість водійського підійде посвідчення нардепа, а штраф обміняють на позбавлення кількох виходів до буфету.

***

Прокуратура Київської області висловила подяку Саакашвілі за надану інформацію стосовно високопоставлених корупціонерів на Київській митниці, які, за попередньою інформацією, отримують надприбутки через маніпулювання вартістю розмитнення товарів на різних митницях, у тому числі і функціонування так званої «горіхової мафії».

В Україні знімають політичний трилер «Іронія долі»: в ньому грузини корупцію викривають, а українські корупціонери одне одного покривають і не судять з відчуття «національної солідарності».

***

«Ми там вже скільки років живемо і вважаємо, що чергова сесія — це та, яка поточна, але в Конституції є класні слова — кожна чергова сесія починається у перший вівторок лютого, перший вівторок вересня. Тобто черговими є тільки ті сесії, які в лютому і вересні, а тим, які діють, — треба задавати інший термін, наприклад, поточна сесія. Тут гра термінології», — пояснив журналістам плутанину нардеп від «Блоку Петра Порошенка».

Для народних депутатів фахівці підготують тлумачний словник, складений на основі найбільш необхідних законів. Нардепів обіцяють навчити різних «класних слів» і — що найголовніше — розрізняти їх: сесію від пленарного засідання, депутатську групу від депутатської комісії. Також дадуть лікнеп, як не користуватися карточками для голосування: не різати ковбасу на робочому місці, не длубатися в носі, не намащувати ікру на хліб тощо.

***

Ставленик Кремля в анексованому Криму Сергій Аксьонов намагається боротися з визнанням Криму українським у соцмережах. На своїй сторінці у Facebook він закликав кримчан використовувати для записів у цій соцмережі хештег ‪#‎КрымРоссияНавсегда.

Кримчани після таких закликів будуть звертатися до міжнародних нафтотрейдерів із проханням обвалити вартість нафти до нуля. Це осяє Аксьонова, щоб закликати до заміни в хештезі слова «Росія» на «Україна».

***

У Росії міжвідомча комісія із захисту державної таємниці відмовилася розсекретити відомості про роботу спецслужб за період з 1917 по 1991 рік, незважаючи на звернення 60 тисяч росіян.

У Кремлі бояться дати докази росіянам, що Голодомор існував не у фантазіях Бандери, концтабори не були курортами чи санаторіями відпочинку, а деякі героїчні битви «русского» війська — насправді байки НКВС.

Олеся ЯКУШКО

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини