Вільне життя

Сатиричні новини

Фракції парламентської коаліції мають подати своїх імовірних кандидатів у Кабінет міністрів України. Недовіру члени різних фракцій будуть висловлювати не тільки міністрам, але й державним комітетам.

Є пропозиція призначати своїх людей, партійців, не лише в уряд чи держкомітети, а й на нижчі посади. Так, за квотним принципом хочуть набирати нардепівських кухарок, прибиральниць, сторожів, водіїв, масажисток та ін.

***

Національне антикорупційне бюро України закупило для спецназівців зимові шкарпетки по 373 гривні за одну пару. Директор бюро Артем Ситник при цьому відзначив, що екіпіровка бійця НАТО дорожча від українського.

Ці «супер-шкарпетки» ще ніхто не бачив. За неофіційною інформацією, шкарпетки закупили для спецоперації. Їх обшили стразами і блискітками, щоби ворог, побачивши український спецназ у таких супер-шкарпетках, отримав шоковий параліч.

***

Патрульна поліція оштрафувала дружину прем’єр-міністра Арсенія Яценюка Терезію. Штраф за розмови по телефону при керуванні автотранспортним засобом у розмірі 425 гривень дружина глави уряду сплатила на місці.

Експерти з’ясували, що озвучення «гріхів» керівництва держави розподілили між різними виконавцями. Так у суспільстві має сформуватися «правильний» образ діючої влади. Зокрема, про дрібні порушення (штрафи, дріб’язкові порушення) звітують поліціянти, а про великі (розкрадання коштів, корупцію тощо) — лише деякі опоненти влади, котрим можна приписати співпрацю з Кремлем.

***

Російська прокуратура окупованого Криму ініціювала обмеження доступу до 54 сайтів, на яких помітили «екстремістські матеріали». При цьому прокуратура не опублікувала перелік сайтів, доступ до яких пропонується закрити.

Вона вирішила не рекламувати «порушників» серед населення. Це суперечить новій ідеологічній доктрині окупованого півострова: «Крим — наш, а екстремізм — тільки ваш».

***

Росія наполягає, що Донбас має законодавчо отримати особливий статус на постійній основі. Про це заявив голова Держдуми РФ Борис Гризлов

У Кремлі вирішили, що незручності та клопоти для України мають бути вічними, як Той-що-в-Мавзолеї-лежить.

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Віра Перун

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини