Вільне життя

Тернопіль на карантині

Упродовж тижня в місті представники санітарно-епідеміологічної станції моніторитимуть епідеміологічну ситуацію. про це повідомили в прес-службі Тернопільської міськради.

Відучора в Тернополі тимчасово припинили навчання в загальноосвітніх та початкових школах, гуртках, ліцеях та позашкільних установах. Також обмежили проведення масових заходів в місті.

У мерії планують виділити кошти кошти для експрес-діагностики грипу та забезпечено проведення вакцинації.

Перевізників зобов’язали зобов’язані дотримуватися графіку руху з метою недопущення скупчення людей та їх переохолодження на зупинках. У салонах громадського транспорту мають розмістити листівки та плакати щодо профілактики грипу.

Ректорам вищих навчальних закладів Тернополя рекомендували терміново організувати проведення профілактичних щеплень проти грипу груп ризику. Також виші повинні подати інформацію проведення щеплення у міський відділ охорони здоров’я та медичного забезпечення.

У Тернополі також вводять «масковий режим» у сфері обслуговування населення, зокрема торгівля, громадський транспорт, аптечна мережа, вокзали, пошта, банки, каси, заклади культури тощ.

Олеся ЯКУШКО

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини