Вільне життя

Тракториста «МРІЇ» Президент нагородив орденом «За мужність»

Бійці, які відстоюють цілісність України в зоні АТО, ризикуючи власним здоров’ям, а нерідко й життям, заслуговують на особливу вдячність і повагу. Сьогодні хлопці чи не з кожного, навіть малого містечка або села несуть службу на сході держави чи вже відслужили встановлений термін у лавах Збройних сил України. Всі вони — сучасні герої, про подвиг яких ми ніколи не забудемо.


Зрозуміло, що виконати свій громадянський обов’язок випало і багатьом працівникам агрохолдингу «МРІЯ», адже компанія є одним з найбільших роботодавців у області. Особливої честі удостоївся тракторист виробничого блоку «Збараж» Тарас Петрович Пасічник. Його за достойну службу та бойові заслуги Президент у 2015 році вшанував почесною відзнакою — орденом «За мужність» ІІІ ступеня. «МРІЯ», як і всі земляки, пишається військовими подвигами свого співробітника та засвідчує пану Тарасові особливу шану.

Мобілізували Тараса Пасічника до лав ЗСУ першого серпня 2014 року. Службу він ніс протягом року у 80-й десантно-штурмовій бригаді. За цей час йому довелось побувати в багатьох гарячих точках на сході країни. Учасник АТО розповідає: «Орден Президент вручив мені за бойову операцію в районі Металіста, цей населений пункт — передмістя Луганська. Там загинуло дуже багато наших хлопців. Окрім Металіста, обороняв Луганську ТЕС у місті Щастя, а також Луганський аеропорт. Увесь період аж до 13 лютого 2015 року (до Мінських угод) велися безперервні обстріли щодня, тож можна сказати, що вся територія була суцільною гарячою точкою. У травні нас відправили на полігон спочатку в Житомир, а згодом у Львів. Звідти ми переганяли на схід військову техніку». Після того, як навчили новобранців та підготували собі заміну, бійці 80-ї бригади демобілізувалися. Повернувся додому до мирного життя і Тарас Пасічник. Нині він продовжує працювати.

Тарас — не поодинокий приклад працівника агрохолдингу, який з честю виконав свій громадянський обов’язок у лавах української армії під час проведення АТО. Таких у компанії близько трьох десятків. Усім їм агрохолдинг висловлює особливу вдячність і повагу, згадавши кожного поіменно: Сергій Анатолійович Гавриленко, Сергій Васильович Чичун, Юрій Тодорович Казюк, Павло Богданович Демборинський, Олександр Володимирович Якимець, Василь Іванович Мартюк, Володимир Михайлович Сеньків, Олександр Васильович Білоус, Олександр Іванович Головко, Степан Михайлович Карпів, Петро Іванович Павлинів, Іван Степанович Трух, Олександр Анатолійович Ойойко, Олександр Анатолійович Павленко, Ярослав Ярославович Кавка, Богдан Євгенович Голяш, Григорій Володимирович Смачило, Олександр Іванович Чебан, Володимир Іванович Олієвський, Руслан Васильович Свердоляк, Микола Борисович Драгулян, Олександр Іванович Марченко, Ігор Петрович Крушельник, Дмитро Дмитрович Зима, Віктор Ярославович Дутчак. А ще — багато пайовиків «МРІЇ», їхніх родичів, близьких та знайомих. Хочеться подякувати тим, хто вже відслужив та повернувся додому, і висловити підтримку тим, хто ще перебуває в зоні бойових дій. Дякуємо вам, ви — справжні герої!

Із самого початку проведення антитерористичної операції «МРІЯ Агрохолдинг», як соціально відповідальна компанія, активно виділяє кошти на допомогу бійцям АТО в рамках своєї соціальної політики. З приходом нового керівництва компанії стаття «допомога на АТО» була закріплена в соціальному бюджеті агрохолдингу на постійній основі як обов’язкова та пріоритетна. У 2014 році загальна сума коштів, виділених на це, становила 540 тис. грн, у 2015-му — близько 2 млн грн благодійної допомоги, не враховуючи всіх інших соціальних проектів та ініціатив агрохолдингу «МРІЯ». На цю суму компанія «МРІЯ Агрохолдинг» передала в зону АТО продукти харчування, закупила амуніцію, взуття, спальні мішки, обладнання, запчастини, медикаменти, пальне, придбала і відремонтувала військову техніку тощо. Також спрямована матеріальна допомога на лікування поранених і поховання загиблих бійців у різних районах шести областей, в яких агрохолдинг здійснює свою виробничу діяльність. Усього від початку війни «МРІЯ» виділила більше 2,5 млн грн на допомогу в проведенні АТО.

Серед найбільших проектів, реалізованих за фінансового сприяння компанії, — виготовлення безпілотника для дальньої аеророзвідки в зоні АТО вартістю 70 тис. грн, розмитнення та доставка до лікарень і реабілітаційних центрів Західної України дороговартісного медичного обладнання з Європи, купівля двох позашляховиків та підтримка багатьох волонтерських ініціатив.

— На цьому допомога агрохолдингу в проведенні АТО не припиняється. «МРІЯ» спрямовує по десять гривень з кожного гектара землі в обробітку на потреби військових, що в масштабах компанії — великі суми коштів. Усі ми надіємося на припинення конфлікту на сході України. Зі свого боку, як компанія соціально відповідальна, ми робимо все можливе, щоб пришвидшити настання миру в країні, — зазначає начальник соціально-інвестиційного відділу «МРІЇ» Василь Мартюк і розповідає: — Я сам служив протягом 2014 року в Збройних силах і знаю, що держава не може забезпечити бійців усім необхідним у потрібній кількості. А ми своєю чергою не можемо залишити своїх захисників напризволяще. Тому на допомогу від «МРІЇ Агрохолдингу» для потреб АТО наші військові можуть сміливо розраховувати і надалі, аж поки війна не закінчиться.

Ірина СТАХУРСЬКА

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини