Вільне життя

Тілько не зо себе

Стоїмо із сусідом на зупинці коло заправки на окраїні села. Їде він до міста, аби закупитисі трошка — то солі тре, то олії трошка, то круп. А я за кумпанію ─ і за маслом. Балакаємо, поки автобуса нема.

Дивимосі — їде машина з даїшниками. Фари виключені. Заїжджає заправитися, тоді газує і коло знака «Стоп!» навіть не тормозит. Тілько на газ ─ і чкурнула в село. «А якби я такво їхав, — дивитьсі сусід на ту придибенцію, — то мені такий би штраф впаяли, же корову треба було би з хліва виводити. А їм нічо. Може, як будут у Києві тую нову міліцію робити, то і в нас на місцях шось сі змінит?»

Кажний би хтів, аби навколо нього по кавалку раю було. Я вже чув не раз від тих же міліціянтів і решти професій, же тре щось міняти, щось робити, бо всьо занепадає. А як прийдеться кожному починати із себе, то так сі тримают за звички і вигоди, же обценьками не відорвеш. Та й самі люди, які часто критикуют, не хочут із себе починати. Кілько раз перед виборами кандидати в депутати кричали, же тре ганяти кнопкодавів. А як зайшли в той парламент, то «традицію» продовжили. Кілько раз депутати у нашім селі перед односельцями кричали, же не дадут землю розкрадати, а як дійшло діло до сесії, то позаривали очі на попередні документи і вйо робити по-свому. Хто кому що пообіцяв, того сі дотримав. А люди знов із дульою лишилисі. І так всюда, куда не глянь.

Навіть із їдлом халтурат. Купила сусідка батон минулого тижня в пекарні, яка в сусіднім селі. Запхала ніж, а витягнула його з якоюсь «помазушкою». Розламала батон, а там кавалок пластиліну. І йди потім купуй той хліб десь на боці. Ліпше вже самому пекти. Про пляцки із «сюрпризами» я вже сі наслухав і, на щастя, не попали вони мені в руки. То печу сам. Хіба що кількома складниками тре на базарі чи в магазині сі запасти.

А купував я масло для такого-во пляцка.

Шість яєць тре збити зо склянкою цукру до кремоподібної маси, додати шклянку меду, знов збити. Потім дві чайних лижки соди погасити оцтом і додати до маси. Тоди всипати ще чубату шклянку муки. Тісто поділити на три коржики, кажний посипати зверха потовченими горіхами. Спекти їх, попередньо змастивши бляшку олією. За той час можете взятисі до маси. 300 грамів масла збити з півлітрою згущівки, капнути грамів 30 коньяку. Окремо відварити 200 грамів чорносливу, відцідити і порізати на дрібно та й додати до маси. Коржі перемастити, поставити на холод на півдня, аби вони просякли, а тоди можна наминати.

Смачного!

Ваш пан ЮЗЕК

Ілюстрація Миколи ПИЛИПОВИЧА

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини