Вільне життя

У творчій команді МАЛіЖу — поповнення

Нещодавно на базі Тернопільського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І—ІІІ ступенів-економічний ліцей №9 ім. Іванни Блажкевич» урочисто відкрили міське відділення Міжнародної академії літератури і журналістики.


Поважних гостей із цієї нагоди зібралося чимало. Це, зокрема, ректор МАЛіЖу, письменник, заслужений журналіст України Василь Тарчинець, заступник міського голови з гуманітарних питань Леонід Бицюра, заступник начальника управління освіти і науки Тернопільської міської ради з наукової роботи Наталія Гайда, заступник директора з наукової роботи Тернопільського обласного комунального інституту післядипломної педагогічної освіти Володимир Уруський, директор Тернопільського обласного відділення Міжнародного центру впровадження програм ЮНЕСКО Віталій Семенюк та його заступник Юрій Семенюк, керівник Бучацького відділення МАЛіЖу Лілія Пендзей, голова благодійного фонду «Вірую» Олексій Левенець, старший військовий капелан о. В’ячеслав.

Благословив зібрання молитвою духівник школи о. Андрій. Слово мали також гості дійства й очільник закладу.

— Наша школа має успіхи в навчальній, виховній, методичній, економічній діяльності. У ній діє одинадцять гуртків і секцій різних напрямів. Серед них і «Клуб поезії», — мовив директор школи Григорій Рибак. — І коли надійшла до нас пропозиція від ЮНЕСКО створити в школі відділення МАЛіЖу, ми навіть не сумнівалися, що нам це вдасться зробити. Для нас це велика честь, але ще більша відповідальність. Бо створити щось є значно легше, аніж його утримати, а тут важливо ще й додати потенціалу. І ми докладемо максимум зусиль для пошуку й підтримки юних обдарувань.

Під час дійства зразкова вокальна студія «Талант» (керівник Уляна П’юрко) виконала гімн школи й пісні «Там під лісом, попід бором» і «В горах час сумний настав». Талановиті старшокласники продекламували свої вірші. Присутні також могли оглянути експозицію юних художників-учнів закладу. Гостей дійства, педагогів та школярів прийшли привітати піснями й студенти Тернопільського національного педагогічного університету ім. В. Гнатюка.

Згодом відбулося урочисте посвячення учнів школи у члени МАЛіЖу. Посвідчення Міжнародної академії літератури і журналістики отримали також і вчителі. Головою Тернопільського відділення призначена Ірина Човніцька, її заступниками — Світлана Фугель і Наталія Южин. Медаллю МАЛіЖу «За видатні успіхи в журналістиці, літературі, мистецтві, благодійності» були нагороджені директор Тернопільського відділення Міжнародного центру ЮНЕСКО Віталій Семенюк та авторка цих рядків.

Ліліана КОСАНОВСЬКА,
поетеса, член Національної спілки письменників України,
член журі в номінації «Поезія» Міжнародного фестивалю юних талантів «Рекітське сузір’я».

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини