Вільне життя

У Тернопіль приїхали тітушки з Львівщини?

На нинішній сесії Тернопільської міської ради голова Сергій Надал заявив, що міліція затримала два десятки «тітушок». Це сталося на вулиці Микулинецькій.

Міський голова повідомив, що за інформацією правоохоронців, «…у Тернопіль заїхав автобус з людьми з Львівської області, «ті тушками», борцями бійцівського клубу. Тільки-що міліція на Микулинецькій затримала близько 20 чоловік за вчинення безпорядків. Ще 5 патрулів міліції караулять поблизу Великої Березовиці».

Попередньо перед депутатами виступила представниця житлово-будівельного кооперативу «Файне місто-2», яка просила дипкорпус і голову не перешкоджати у будівництві житла на Микулинецькій, 116. Як відомо, міська рада попередньо скасувала містобудівні умови на будівництво.

На Микулинецькій, як видно з реклам у Тернополі, має намір звести групу житлових будинків компанія «Набережний квартал». Проти останньої в місцевих ЗМІ час од часу публікують викривальні тексти. У них «Набережний квартал» порівнюють із «Будівельником» Щепановського. У свою чергу, НК звинувачує міську владу у змові з тернопільськими будівельниками.

Представниця ЖБК «Файне місто-2» повідомила на пленарному засіданні, що зранку на об’єкт «приїхало 30 чоловік спецназу». Вона попросила депутатів і міського голову, аби вони звернулися до міліції з проханням відкликати силовиків. Невдовзі після виступу доповідачки Сергій Надал озвучив інформацію про затримання правоохоронцями львівських «тітушок» за згаданою адресою.

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Віра Перун

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини