Вільне життя

Фатальний роман

Напевне, кожна жінка якщо не сама промовляла, то від подруг, колег чула репліки на кшталт «Чому він не кидає сім’ю? Він давно не любить свою дружину… Та й діти вже виросли…» Справді, в більшості випадків чоловіки вибирають сім’ю. Коханки для них — тимчасове задоволення. Чоловіки бояться змін, тому мало хто ризикує розлучитися. Тож навіщо марнувати свої молоді роки на одружених коханців, постійно чекати, поки вони зроблять вибір між сім’єю і коханкою?

…Люда з Андрієм щасливо жили в шлюбі вже вісім років, виховували доньку. В їхній оселі часто збиралися друзі. Однією з найбажаніших гостей завжди була Ніна — Людина подруга з дитинства. Люда довіряла їй, як собі. Все змінив день, коли жінка потрапила до лікарні з апендицитом. Перед тим зателефонувала подрузі, щоби та допомогла Андрієві по господарству. Після кількох днів «допомоги» вона стала Андрієвою коханкою.

Люда повернулася з лікарні, а її чоловік далі таємно зустрічався з Ніною. Андрій відверто сказав їй, що не покине сім’ю, але Ніна була наполегливою. Хотіла, щоби коханий належав тільки їй.

— Я не можу, в мене дочка, — вкотре повторював чоловік.

— То ти через неї не можеш піти від Людки? — допитувалася. — А якби її не було, то пішов би?

Одного разу Андрія так дістали коханчині наполягання, що він підвівся з ліжка, мовчки одягнувся і пішов, гримнувши дверима.

Ніна зрозуміла, що це — кінець їхнього роману і вирішила діяти рішуче. Вступивши у змову зі своїм неблагополучним братом, вона зважилася на злочин — викрадення Андрієвої дочки. Дівчинку забрали, коли вона поверталася додому з дитячого майданчика, і передали людині, котру знайшов Нінин брат. А Ніна навіть не поцікавилася, в чиї руки потрапила дівчинка. Можливо, її взяли цигани й змушуватимуть жебракувати?

Узявши гроші, Ніна тішилася: і розбагатіла, і Андрій невдовзі буде з нею. Невідомо, що затьмарило жінці розум. Невже кохання? Невже не розуміла, що викрала і продала людину? Мабуть, ні. Бо спокійно сиділа вдома і чекала, поки прийде коханий.

 А він не забарився. Щойно Ніна відчинила двері, в її погляді прочитав, що винна. І якби не її усмішка та слова: «Тепер тебе нічого не тримає. Йди до мене», то, може, повівся б інакше. Але Нінин цинізм вивів чоловіка із себе. Крикнув: «Де моя дитина?!» і з усієї сили вдарив жінку в обличчя. Вона впала і вдарилася скронею об кут стола…

Андрій повернувся додому, все розповів Люді, покаявся в своєму гріхові. Дружина, приголомшена подвійним горем, вислухала чоловіка мовчки. Він, висповідавшись, вийшов із дому, а за кілька хвилин вечорову тишу розсік скрип гальм — Андрій кинувся під вантажівку і загинув на місці.

…Люда вже тривалий час у психіатричній лікарні. Постійно шепоче щось про Ніну, про чоловіків… Своє монотонне бурмотіння часто обриває розпачливим воланням «Не вірю! За що?!» Тоді медики кидаються до неї і заспокоюють уколом… А про долю її доньки ніхто нічого не знає і досі…

СВІТЛАНА

Козівський район

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини