Вільне життя

Хакери кремлівські

Багато бід можуть наробити хакери. Зняти гроші з чужого рахунку, зчитати таємну інформацію (навіть до секретів Пентагону добиралися), заразити комп’ютери вірусами…


Перед Новим роком несподівано сталася аварія в системі енергопостачання на Прикарпатті. Фахівці встановили, що причиною стало втручання сторонніх осіб у роботу автоматичної системи контролю та управління електрообладнанням.

Трохи раніше таких же хакерських атак зазнали два українські телеканали. СБУ достеменно встановила: ноги, як мовиться, ростуть із Росії. Атака на комп’ютерну систему як телевізійників, так і енергетиків здійснена внаслідок багатоступеневого «інфекціювання» мереж. Американці, посилаючись на дані своєї розвідки, доповнили: чинять це хакери, які перебувають на службі російського уряду.

Виходить, «старшому братові» нічого й нікого для України не шкода. Шле на Донбас бандюків, ставлячи їх перед вибором: або воювати за «русскій мір», або сидіти. Посилає безробітних босяків, для яких війна в Україні стала єдиним джерелом заробітку. Ввів регулярні війська. І, нарешті, залучив знавців інформаційних технологій — хакерів. Тобто таких собі витончених інтелектуалів, але з бандитськими нахилами. Ті не покладаючи рук шкодять Україні у свій спосіб.

Ні, не забуває той «старший брат» про нас ні на хвилину.

Микола ЛУКАШКЕВИЧ

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини