Вільне життя

Які квіти сіяти в січні?

У цьому місяці спочатку проведіть ревізію насіння квіткових культур, що зберігається у вас. Крайній термін висівання повинен бути вказаний на пакеті. Але не поспішайте викидати трохи прострочене насіння. Перевірте на схожість, особливо якщо його досить багато або воно рідкісне і дороге.


Насипте невелику кількість насіння (від 10 до 50 штук) на блюдце з розстеленим на ньому вологим туалетним папером, складеним у чотири шари. Помістіть блюдце в прозорий поліетиленовий пакет, покладіть на світлі з притіненням від прямого сонячного світла. Слідкуйте, щоб папір не пересихав. Насіння більшості квіткових культур прокльовується через 10—15 днів. Якщо проклюнулось менше 25% насіння, то решту з цього пакета можна викинути. Якщо більше, то сійте його густіше, відповідно до встановленого відсотка.

Тепер на розсаду можна посіяти гвоздику Шабо, бегонію вічноквітучу, пеларгонію зональну, бальзамін Уоллера і шавлію блискучу. Дуже дрібне насіння бегонії сійте по снігу, насипаному на легкий субстрат (із листової землі з піском у співвідношенні 3:1). Сніг, що танутиме, трохи затягне насіння в субстрат. Ємність помістіть у прозорий пакет і поставте на світле місце, притініть від сонця. Всі інші культури засипайте шаром чистого піску, рівним одному-двом діаметрам насінини. Посіви можна тримати як на світлі з притіненням, так і в темряві до появи сходів (бальзамін Уоллера — тільки на світлі).

За матеріалами інтернет-видань

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини