Вільне життя

І вчителі відпочивати вміють

У Тернопільському НВК «Школа-колегіум Патріарха Йосифа Сліпого» вміють не тільки добре працювати, а й змістовно проводити дозвілля.

Однієї осінньої, по-літньому погідної суботи очільниця закладу М. Б. Гуцал організувала для колективу незабутню поїздку на Кременеччину. Дорогою ми завітали у Збаразький замок, потім споглянули краєвиди з вершини сивої бабусі Бони і в кінцевому пункті відвели, як то кажуть, душу, поєднавши активний відпочинок із шашликами й апетитним домашнім борщем. З’ясувалося, що є в нас на Тернопіллі, близенько, мальовнича місцина з відпочинково-оздоровчим комплексом, величезним спектром послуг, ставом з лебедями й катамаранами. Одне слово, райський куточок. Не гірший, ніж у Карпатах чи Шацьку.

Але на цьому рік вражень не закінчився. На католицьке Різдво вся шкільна родина зібралася на вечірку. Напередодні кожен працівник жеребкуванням обирав собі таємного товариша, ім’я якого не оприлюднював, але молився за нього, а в день святкування вручав йому сувенірчик.

Розпочалося свято вертепним дійством учнів молодшої школи (керівник гуртка О. О. Галущак). Навчальний заклад має свого духівника о. Володимира Демчука, тож під його орудою вечір був переплетений молитвами.

Різноманітні конкурси новорічної тематики викликали сльози від сміху. Майстерно впоралися зі своїми завданнями учасники шкільної версії проекту «Хата на тата» І. П. Сусла, А. А. Пшеничний і О. В. Слотюк.

На кожному столику благодатний вогонь із Віфлеєму не лише зігрівав, а й дарував спокій, єднання, символізував християнську любов, що слугує найкращим дарунком новонародженому Дитяті Божому. Погідний вечір зазирав крізь ажурні сніжинки-витинанки у вікна школи, зачудовано вслухаючись у дзвінкі коляди на славу маленькому Ісусику.

Не зогледілися, як непомітно промайнули три години святково-затишного, родинного спілкування, що відбулося стараннями педагога-організатора Т. М. Заверухи та вчителя основ християнської етики О. Ю. Демчук.

Мирослава СЕРЕДЮК

м. Тернопіль

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини