Вільне життя

І Путін не допоміг

Африканець Дональд Нжатах п’ять років живе й навчається в Черкасах. За цей час устиг одружитися з українкою, виховують донечку. Ще глава сім’ї успішно займається в клубі змішаних єдиноборств, багато разів здобував призи у всеукраїнських і міжнародних турнірах.

Джеф Монсон — також майстер змішаних єдиноборств. За походженням він американець, але, напевно, великий оригінал, бо чомусь заманулося йому стати росіянином. Заповітна мрія чоловіка здійснилася, недавно він отримав громадянство РФ, відтоді виступає на змаганнях під прапором цієї країни.

Деякі обставини (про них скажемо далі) наводять на думку, що разом із громадянством Монсону передалося і дещо з ро-сійської ментальності. Мабуть, він також тішиться, що «Крим наш», і палко підтримує окупацію Донбасу. Чому так думаю? Бо на бій проти Дональда Нжатаха (поєдинок проходив у підмосковних Хімках) Джеф Монсон вийшов у футболці із зображенням Путіна. І… отримав нокаут на самому початку бою. Неважко уявити, як засмутилися російські вболівальники. Вони дивилися не на спортсмена, який так швидко програв, а на те місце його футболки, де був зображений «дорогой лік». І бачили Путіна в глибокому нокауті.

Одне слово, президент РФ нічим не допоміг новоспеченому росіянину. А той поставив Путіна в доволі незручне становище. То чи варто Монсону надалі надягати таку футболку? Думаю, коли виступатиме за першість РФ, то варто. Краще навіть наліпити не одного Путіна, а кількох, усі вразливі місця ним закрити. Чи наважиться російський спортсмен нанести удар туди, де розміщене таке зображення? Звісно, що ні. Хіба б опозиціонер попався… Але їх у Росії небагато.

Микола ЛУКАШКЕВИЧ

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини