Вільне життя

Виставку світлин Віктора Гурняка відкрили в бібліотеці №4

DSC_0006

Близько трьох десятків світлин тернопільського фотокореспондента, загиблого в АТО бійця Віктора Гурняка увійшло до виставки. Її відкрили нині в Тернопільській міській бібліотеці для дорослих №4.

За словами батька Віктора Петра Гурняка, до цього експозицію привезли з Хмельницького, а після кількох тижнів перебування в Тернополі вона помандрує далі. Цього разу – в Прибалтику.

Попередня назва виставки – «Від Майдану до війни». Однак в результаті затвердили іншу – «Війна в моїй країні». Як розповів товариш загиблого, депутат Тернопільської міськради Назар Зелінка, одна така експозиція залишилася в Північній Америці, інша побувала в багатьох країнах Європи, і от цими днями прибула в Тернопіль.

Відкрили захід поминальною молитвою за Віктором Гурняком, а також за всіх загиблих на Майдані та у війні. тоді помолилися за бійців, що нині воюють на сході України. відкрив виставку власними віршами молодший брат Віктора 9-річний Остап. Опісля до слова запросили батьків, друзів, загиблого, волонтерів і представників влади. Також присутнім продемонстрували фільм-спогад про Віктора Гурняка.

Фото авторки

Loading...

Про автора

Віра Перун

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини