Вільне життя

Під покровом Святої Родини

476adb4d6b4f6d72fb9d31d-2

У цю різдвяну пору хочеться в особливий спосіб подякувати Богу у Пресвятій Трійці за те, що дав нам за взірець до наслідування Пресвяту Родину, що є прикладом для кожної сім’ї.

Подякувати Ісусу, нашому Господу і Спасителю, Марії — Матері Божій, нашій матері і матері всієї України; святому Йосифу обручнику та опікуну Ісуса. І ще раз задуматись та оцінити те, як Бог упокорився перед людиною. То як же нам потрібно упокоритись перед Богом та ще глибше довіритись Йому, віддавшись у руки Пре–святої Родини. Особливо тим, хто в цей час має страх за себе, своїх близьких, за Україну. Втішатися тим, що наш Бог — Бог великий та вірний і найбільше Йому подобаються наша безмежна довіра до Його милості. Він береже Свої заповіти. Щоб ми, дивлячись на життя Святої Родини з Назарету, намагались у своїх сім’ях жити в подібному упокоренні, простоті та відданості Богу, молитися за себе і свої родини через заступництво Святої Родини.

Бог і нині, як і дві тисячі років тому, живий, тут і тепер у повноті Євангелія хоче всіх нас спасти. Могутнє заступництво Святої Родини перед Отцем Небесним за Україну, віримо, робить великі дива і зробить ще більші. Марія неустанно взиває всіх до покаяння, миру та любові. Віримо, що через наші благання за Україну і посвяту її всім людом Божим під покров Святої Родини розвіється найбільша темрява і засяє в наших душах та над Україною Сонце Правди — Христос Бог наш.

Бог увів мене до УГКЦ, привів до Зарваниці, де отримала поміч і ласку, відчула доброту непорочного серця Марії до себе та своїх рідних, побачила покірну й величну, просту і вишукану, лагідну й сильну Царицю Неба і Землі, Царицю материнства. І тепер отримую її допомогу на кожному кроці. Не перелічити, скільки ласк подарувала Марія мені, моїй сім’ї, скільки навчила мене, як охоронила, зберегла… Посвятивши себе, свою сім’ю під покров Святої Родини, бачу результати. Маю впевненість, що ми в надійних руках і ніхто й ніщо не вирве нас із них. Що, попри всі немочі й недосконалості, я дитина Божа і стою на правильній Христовій дорозі та сповідую істинні цінності. Бог завжди зі мною, і знаю, що Він вже ніколи не залишить мене.

Лідія ГРИЦАК

м. Чортків

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Вільне Життя

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини