Вільне життя

Секрет подружнього щастя

original-3155110540

Тихий зимовий ранок. Але в головах цієї пари зовсім не тихо, швидко встають з ліжка і занепокоєно поглядають на годинник. Уже десята.


Сьогодні останній день вихідних. А завтра? Завтра треба на роботу. Він поїде у своє нудно-буденне відрядження, а вона піде у просмерджений кавою офіс.

Але хіба раніше вони так думали про свою роботу? Зовсім ні. Адже саме там вони зустрілись. І тому приходили туди як на свято. А тепер, коли пізнали зовсім інший стан — буття тільки вдвох…

І ось — останній день цього стану.

Через це обоє засмучені. Сиділи поруч, але у думках були десь далеко-далеко одне від одного. Він думав про калейдоскоп подій останнього місяця: Новий рік, Різдво, весілля, друзі, побажання, а тепер настала буденність. Вона думала про те, що впродовж цього місяця завжди мала гарний вигляд: красивий макіяж, зачіска, сукня. А тепер? Цей халат, гулька на голові.

Майже одночасно кожному в голову прийшла ідея. Він швидко зібрався і вийшов за двері. Вона хутко знайшла у книжці рецептів його улюблену страву і почала чаклувати. Опісля одягла синю сукню, сережки, зробила макіяж — і вуаля, все готово!

…Він прийшов з її улюбленими білими трояндами, східними солодощами та вином. Запалили свічки, ввімкнули улюблений фільм.

У них був святковий настрій, хоча всі свята були вже позаду. Але що ж заважає робити свято ближньому щодень?

Завтра вони не будуть йти понуро на роботу, не будуть хвилюватися через політику й плітки. Їх грітимуть спогади. Ще зранку вони зроблять одне одному щось приємне, побажають вдалого дня і поцілуються на прощання. Під час перерви обов’язково надішлють одне одному повідомлення, і в кожного сяятиме на вустах усмішка. А робота… Роботу будуть виконувати швидко та легко.

Щастя в дрібницях. Помічаймо їх, цінуймо тих, хто дарує нам щастя.

Оксана МАКОГІН,
студентка факультету філології  і журналістики ТНПУ  ім. В. Гнатюка.

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Вільне Життя

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини