Вільне життя

Справа його живе й перемагає?

6112

Хто жив за СРСР і знає, кого стосувалося таке гасло, тому кажу: ні, я не про Леніна. А про Зварича, колишнього голову Львівського адміністративного апеляційного суду.

Ще його називали то Колядником, то Посівальником. Ці прізвиська прилипли до судді-хабарника після його недолугих пояснень: мовляв, у новому кабінеті друзі та знайомі за звичаєм посівали то гривнями, то доларами, аби йому добре велося. Так, за його словами, і назбиралася карколомна сума, яку знайшли під час обшуку.

Ігор Зварич сидить (десь у ЗМІ промелькнуло, що часу в ув’язненні не марнує — пише книжку про житіє своє), а справа його, з усього видно, живе й перемагає. Недавно в цьому ж суді працівники СБУ та військової прокуратури затримали двох суддів за підозрою в тому, що взяли хабара в розмірі 6 тисяч доларів. Посередниками в нечистій справі були, як повідомляється, адвокати.

Очевидно, щось в апеляційному адміністративному негаразд. А це зле не тільки для львів’ян, а й для жителів низки сусідніх областей, зокрема й нашої. Адже суд цей в апеляційному порядку переглядає і рішення, винесені в Тернополі. Людина розраховує, що буде воно законним, а справа потрапить до хабарника — і по законності.

Михайло АНТОНЮК

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Вільне Життя

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини