Вільне життя

Які чоловіки приваблюють жінок, – експеримент

5

Експерти канадської дослідної групи Dating Without Borders визначили, який стиль чоловіків найбільш приваблює жінок.


Щоб вивчити це питання, був проведений експеримент, в якому взяли участь дев’ять дівчат різних національностей: українка, росіянка, аргентинка, тайванка, австралійка, китаянка, і три канадки, повідомляє The Daily Mail.

Їм було запропоновано оцінити чоловіка, переодягненого в шість абсолютно різних образів.

Перший образ: Хлопець по-сусідству

5

У цьому образі чоловік одягнув худі, бесйболку і взяв скейтборд. Коли він з’явився перед представницями прекрасної статі, практично у всіх була однакова реакція. Жінки не сприймали його серйозно, порівнювали з підлітками і навіть припускали, що він п’є пиво цілими днями. І тільки одна дівчина виявила бажання з ним погуляти.

Другий образ: Бізнесмен

5

На цей раз головний герой з’явився у строгому костюмі, краватці і з модним телефоном. В цьому випадку думки дівчат розділилися. Одна половина була в захваті від нього і виявляла великий інтерес, в той час як друга половина не хотіла б бачити чоловіка в костюмі на побаченні.

Третій образ: Серфер

4

На цей раз чоловік одягнув помаранчеву майку і перуку з довгим блондинистыми волоссям. Таким чином зацікавилася всього одна дівчина, в той час як інші не виявляли ніякого бажання навіть спілкуватися ним. За словами представниць прекрасної статі, створювалося враження, що він нічого з себе не представляє, він непостійний і навіть трохи ненормальний.

Четвертий образ: Тусовщик

5

Для цього образу головний герой надів чорну сорочку, не застібаючи верхні гудзики, і взяв сонцезахисні окуляри. Але такий образ також не вразив дівчат. За їх словами, він схожий на торговця наркотиками або на відчайдушного, який намагається сподобається хоч кому-небудь.

П’ятий образ: Європейський стиль

5

На цей раз чоловік постав перед дівчатами у чорному гольфі, чорному пальті з піднятим коміром, в окулярах та з цигаркою. Думки дівчат знову розділилися. Одні побачили в ньому справжнього джентльмена, а інші – самозакоханого егоїста і навіть бабія.

Шостий образ: Хіпстер

5

Для фінального образу головний герой одягнув картату сорочку, величезний шарф, окуляри і навіть приклеїв вуса. Хоча практично ніхто з учасниць не був збентежений одягом, одноголосно було сказано, що від вусів потрібно позбутися.

В результаті, фінальне опитування показало, що чотири з п’яти жінок хотілиб поспілкуватися х хіпстером. Іншим більше сподобався бізнесмен і хлопець в європейському стилі.

Фото та відео з вільних джерел

Loading...

Про автора

Христина Слота

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини