Вільне життя

2016-й: щоб був мир у країні і в душах, працювати доведеться кожному

Прогнози столичних астрологів Олени Осипенко і Юрія Буянова навдивовижу точні. Так, ще на початку листопада Осипенко (вона, з-поміж іншого, очолює кафедру астропсихології Європейського інституту міждисциплінарних досліджень і освіти в Ганновері, Німеччина) зазначала, що до 25—27 листопада президента країни-агресора Володимира Путіна очікують «санкції від Бога».

Як відомо, становище Російської Федерації у світі стало значно хиткішим після того, як 24 листопада турецькі ВПС збили російський винищувач на кордоні Туреччини і Сирії.

Цікаво дізнатися, яким передбачається 2016 рік із погляду астрології. Як стверджують Олена Осипенко та Юрій Буянов, загалом рік, що настав, має бути легшим, ніж 2015-й і тим паче 2014-й. Астрологічна ситуація сприятиме встановленню миру: в країні і в душі кожної людини. Україна продовжить шлях до своєї вершини, якої має досягти у 2022 році.

Обнадійливий 2016-й: потерпіти до квітня

У році, що настав, крайні ситуації боротьби припадають на лютий, і там боротьба закінчується. Так кажуть астрологи, аналізуючи графік розвитку подій в Україні за астрологічними показниками. Після лютого йде аспект, пов’язаний з терпінням і прийняттям. «Господь просить нас потерпіти ще два місяці — березень і квітень. Далі напружених впливів на долю України просто немає. Тому все в наших руках», — запевняють Олена Осипенко і Юрій Буянов.

У лютому, як показують зірки, в нашої країни буде реальний шанс вийти з кризи. Залишається лише, щоб правильні кроки зробили і уряд, і народ. У червні ситуація в державі має стабілізуватися, вирівнятися.

Астрологи склали графіки на кожен місяць року, але, як стверджують, на жодному з них уже не видно таких ситуацій, які були в Україні 2014-го і 2015 років.

Складні періоди, звичайно, будуть, як-от у березні, коли відбудуться сонячне і місячне затемнення. Після 17 квітня розпочнеться період ретроградного Марса, який триватиме 80 днів — а війна в Україні почалася саме в такий період. Агресія, яку певна сторона проявляє в цей час, свідчить про її програшну ситуацію. Тому, за словами астрологів, війну ми обов’язково виграємо. Адже країна, яка напала на Україну, отримає дуже потужний зворотний зв’язок — у той самий період: у квітні, травні, червні.

Травень буде достатньо стабільним. Можливі ефективні саме для людей реформи в державі.

У серпні теж є чималі шанси змінити життя на краще. Хотілося б, кажуть астрологи, щоб у серпні наш уряд не йшов у відпустку, бо це дуже сприятливий період для країни: можна провести потрібні реформи і зробити багато хороших справ.

Хоч у першій половині вересня будуть сонячне і місячне затемнення, загалом місяць обіцяє бути сприятливим.

До листопада відчуватиметься певна напруга. Все просто: період революційних поривань у народу починається тоді, коли Сонце переходить у знак Скорпіона. У цей період люди стають більш неспокійними, їх легко підняти, легко зіштовхнути одне з одним, використати в політичній боротьбі. Тому щороку в жовтні, листопаді і частково в грудні ми бачимо цю напружену ситуацію.

Сприятливі і несприятливі періоди

Із 5 по 25 січня — період ретроградного Меркурія. Це планета, що відповідає за купівлю, продаж, подорожі, підписання документів тощо. Якщо в цей період, наприклад, ухвалюються важливі закони, то в них буде складна доля. Це як пробка на дорозі. Тому краще, якщо політики будуть приймати закони в сприятливі періоди.

З 26 січня по 5 березня — сприятливий період. Далі йде період затемнень і «нульові» дні. Із 6 по 27 березня астрологи не рекомендують починати важливі справи та заходи.

З 28 березня по 16 квітня — невеликий сприятливий період, лише півмісяця. Якщо вам потрібно розпочати якусь важливу справу, варто звернути увагу на період зростаючого Місяця.

Із 17 квітня по 30 червня Марс стоятиме ретроградно. На цей же період протягом 23 днів потрапляє період ретроградного Меркурія. Цей час не варто використовувати для судових розглядів. Той, хто подає до суду в цей період, програє його. У цій ситуації краще бути відповідачем. Крім того, це період, коли в жодному разі не можна проявляти агресію.

З 1 липня по 29 серпня — сприятливий період, зокрема для весіль.

А ось із 30 серпня по 22 вересня — період і ретроградного Меркурія, і затемнення. Сонячне затемнення випадає на 1 вересня, тому це дуже важливий рік для тих людей, які вперше підуть у школу або до вишу. Будь-яке затемнення — це як пост ДАІ, який перевіряє документи, це і деякі кармічні події, які повинні відбутися. Тому, якщо перед цим періодом будуть прийняті якісь реформи в освіті, це буде дуже цінним для того покоління, яке розпочне навчання.

Наступний сприятливий період — з 23 вересня по 18 грудня. А з 19 по 31 грудня — період ретроградного Меркурія, який частково перейде в 2017 рік. Але це зовсім не страшно. У періоди ретроградності астрологи радять робити ремонт, реконструкцію, реорганізацію, підготовку до чогось, повертати борги. Це період, коли найліпше виконувати поточну роботу.

Рік Мавпи: перш ніж святкувати, станьте буддистом

Щодо захоплення східним зодіакальним гороскопом і його символами Осипенко і Буянов кажуть: якщо ви зібралися зустрічати Новий рік за китайським календарем, не забувайте, що ви християни. Якщо станете буддистом, тоді цей символ вам допоможе. А якщо поруч з іконою поставите статуетку мавпи, то це буде щонайменше дивно. Крім того, нагадують, що у 2016-му китайський Новий рік настає не першого січня, а восьмого лютого, в час другого нового місяця після дня зимового сонцестояння.

І все ж усі знають: символом року, що настав, буде Вогняна Мавпа. А це тварина непосидюча. Девізом цього року може бути фраза: «Якщо хочеш розсмішити Бога, розкажи Йому про свої плани».

З цього приводу астрологи розповіли, якими були роки Мавпи за останніх 60 років.

  1. Відбувся ХХ з’їзд КПРС, на якому розвінчали культ особи Сталіна. Можливо, як наслідок, відбулася революція в Угорщині, яку було жорстоко придушено.
  2. Ще одна революція — «Празька весна», яку також було придушено, але вже з меншою кров’ю.
  3. Початок виступів польської профспілки «Солідарність», який сприяв зміні влади в Польщі.

1992 рік. Остаточний розпад радянського союзу, громадянська війна в Карабасі, Таджикистані та Югославії, розпад Чехословаччини на дві держави.

  1. Помаранчева революція в Україні.

Яким буде цей рік, покаже час. Але мавпа — тварина непередбачувана, особливо, за словами астрологів, для тиранів і диктаторів.

Рік Борсука: світ рухається до миру

Останнім часом набуває поширення зороастрійський гороскоп, за яким 2016 роком опікується Борсук. Розпочнеться він 21 березня, у день весняного рівнодення. Борсук — не агресивна тварина. І це ще один символ, який показує, що ми поступово рухаємося до миру. Але дуже важливо, щоб мир був насамперед у душах людей, щоб кожен створював його всередині себе, підкреслюють Олена Осипенко і Юрій Буянов.

Отож до праці!

Віра КАСІЯН

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини