Вільне життя

Аби тісто сі не «кусало»

Надибав рецепта одного пляцка, з яким тре трошка сі побавити, бо для него мушу місити аж два види тіста. Але обіцяли мені, же має вдатисі смаколик ого!

Головне, жеби кажне тісто було по-своєму добре. Бо вийде, як у тій політиці: зліпили в їдній партії чи фракції різних людей, і в результаті не годен ніякої роботи толком зробити. Вічно сі сварат. Я си думав, же як наберут грузинів і ще там з різних країн спеціалістів, то стане нам легше жити. Аж нє. Порошенко докупи зліпив їдну команду і другу, але нинька тілько й чуєш по радіо та й у телевізорі — їден в другого фляшки шпурляє, копняки дає, язика показує, за помідори лапає і всьо таке.

Надіюсі, же з моїм пляцком такого сі не стане. Для него нам тре замісити два види тіста. На перше беремо 250 грам маргарини, 200 грам цукру, три яйци, дві столових лижки сметани і стілько ж оцту, пачку порошку до випічки і три шклянки муки. Цукор розтираємо з яйцями. Топимо маргарину і виливаємо до яєц. Додаємо сметану, оцет, муку і порошок. Файно вимішуємо, тісто ділимо на дві частини. Кажну печемо по 20—25 хвилин.

Далі беремсі за друге тісто. Топимо 100 грам маргарини, додаємо 100 грам цукру, ляємо 100 грам сметани, висипаємо чайну лижку поташу, погашену оцтом, і сиплемо муку. Тісто тре замісити, як на вареники. Ділимо тісто на п’ять частин. Теперка рихтуємо начинку для цего тіста: запарити шклянку маку, розтерти з трома лижками цукру, тоди додати в масу з десіть подрібнених горіхів і столову лижку розм’яклого масла, Кажну з тих п’яти частин тіста розкачуємо, накладаємо масу, защіплюємо і формуємо трубочку. Тоди змащуємо олією бляшку, викладаємо трубочки на неї та й печемо, аби сі зарум’янили.

Теперка рихтуємо ще їден крем. Для него тре півтори шклянки молока, півшклянки цукру, штири лижки крохмалю, 400 грам масла і як маєте під руками їден лимон, то добре. В зимне молоко сиплете цукор і крохмаль, вимішуєте і ставите на маленький вогонь. Варите і постійно помішуєте, закім не загусне. Тоди зніміть з вогню і остудіт. Міксером збийте масло і потрошка додайте в него зварену масу. Вкінці видусіт сік із тої цитрини. Далі беріт їдну паланицю, викладіт на неї половину маси, на масу виставте трубочки і по них викладіт решту маси та й накрийте другою паланицею. Дайте ніч сі настояти, а тоди варіт запашний трав’яний чай і вйо до роботи.

Смачного!

Ваш пан ЮЗЕК

Ілюстрація Миколи  ПИЛИПОВИЧА

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини