Вільне життя

АНОНС! ДО УВАГИ ЗМІ!!

17 лютого 2016 року об 11-00, за адресою: м. Тернопіль, вул. Грушевського, 8 (3 поверх, каб.329), Головним територіальним управлінням юстиції у Тернопільській області буде проведено семінар-навчання для нотаріусів стосовно реформи реєстраційних послуг, прав та обов’язків, які покладаються на нотаріальну спільноту.


В заході візьмуть участь начальник Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області Едуард Кольцов, перший заступник начальника головного територіального управління юстиції – Тетяна Вовк, заступник начальника головного територіального управління юстиції – начальник Управління державної реєстрації – Ольга Чепурна, начальник відділу з питань нотаріату головного територіального управління юстиції – Наталія Марщівська, державні реєстратори та нотаріуси.

Із набранням чинності змін до законів у сфері державної реєстрації бізнесу та нерухомості, нотаріуси наділяються повноваженнями державних реєстраторів і їхні робочі місця стають свого роду міні-офісами, куди населення може звернутися для отримання якісних реєстраційних послуг.

Внесені зміни спрямовані на реформування системи надання адміністративних послуг у сфері державної реєстрації і забезпечення її відкритості та прозорості, оперативності та своєчасності.

Крім того, функції з державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та речових прав на нерухоме майно передаються також виконавчим органам міських рад обласного значення та районним державним адміністраціям, іншим акредитованим суб’єктам. Відтепер у громадян буде більший вибір, до кого звернутися – до державного реєстратора в райдержадміністрацію, орган місцевого самоврядування чи до нотарiуса.

Запрошуємо ЗМІ до висвітлення.

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини