Вільне життя

Ані дня про воїнів не забуваймо!

У четвер, 18 лютого, в Тернопільсько-Зборівській архієпархії Української греко-католицької церкви архієпископ і митрополит Василій Семенюк поблагословив на добрі справи громадських діячів із «Фундації зірок світового футболу». Ті вирішили долучитися до благородної справи допомоги нашим воїнам, котрі перебувають у зоні АТО. 

Як розповів керівник фундації Ярослав Несторович, їхня громадська організація давно підтримує дружні стосунки з Церквою. Завдяки укладеному меморандуму вже в сімох районах краю і в Тернополі разом із молодими священиками наводять лад на сільських та міських спортивних майданчиках, організовують і тренують футбольні команди. Не могли не відгукнутися і на прохання одного зі своїх вірних друзів — микулинецького декана, отця Євгена Влоха, який нині є капеланом у зоні АТО. Бійці попросили свого духовного наставника, коли видасться нагода, потурбуватися про спортивний інвентар, з допомогою якого можна було би у вільний від виконання військових обов’язків час хоча би в улюблений футбол пограти. Чи в теніс.

І ось освячений архієпископом і митрополитом Василієм Семенюком комплект футбольної форми і м’ячів уже нині разом з волонтерами вирушив на Донеччину, де нині перебувають бійці 131-ї механізованої бригади.

— Вірю, що Україна відстоїть свою незалежність, — сказав керівник Тернопільсько-Зборівської архієпархії. — І нехай Господь Бог допомагає, аби всі наші воїни повернулися до рідних домівок живими і неушкодженими.

У церемонії освячення також узяли участь заступник міського голови Тернополя Леонід Бицюра і керівник міської фізкультурно-спортивної організації Микола Круть.

Фото автора   

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини