Вільне життя

«Афганістан — незагоєна рана чужої війни»

На Тернопільщині в День вшанування учасників бойових дій на території інших держав співробітники Служби безпеки України віддали шану співвітчизникам, котрі брали участь у військових конфліктах за межами Батьківщини. 

В управлінні відбулось урочисте зібрання особового складу, під час якого правоохоронці зустрілися з ветеранами СБУ, котрі брали участь у збройних конфліктах за кордоном. Начальник УСБУ зачитав вітання голови Служби генерал-полковника Василя Грицака й вручив пам’ятні медалі учасникам бойових дій в Афганістані.

З молодими колегами поділився своїми спогадами про Афганську війну та службу у складі спецпідрозділу «Каскад» полковник запасу Станіслав Піскун. Ветерани й співробітники спецслужби разом переглянули документальний фільм «Війна від першої особи», що розповідає про небезпеку, випробування та загрози, з якими зіткнулися бійці в далекому Афганістані.

Для особового складу управління організували документальну виставку «Афганістан — незагоєна рана чужої війни», яка ознайомила правоохоронців із документами, що розповідають про події збройного протистояння в Афганістані та участь у ньому військовослужбовців з нашої області.

Представники управління також взяли участь у мітингу-реквіємі, що відбувся у парку Національного відродження, та поклали квіти до підніжжя пам’ятника полеглим воїнам-«афганцям», вшанувавши світлу пам’ять загиблих героїв.

Сектор взаємодії зі ЗМІ та громадськістю УСБУ в області

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини